مركز خريد و فروش روشويي سنگي وارداتي

روشويي سنگي وارداتي از كشورهايي چون چين و دبي وارد كشور مي شوند و شركت هاي بازرگاني كشور با داشتن دفاتر فعال در اين كشورها، اين محصولات را خريداري و وارد كشور ميكنند و مركز خريد و فروش در كشور هستند.

روشويي در طرحي حمام و سرويش بهداشتي بسيار مهم است. از قسمتهاي مهم كه وجود آن نقش اساسي در نظافت و زيباسازي در وسایل و تجهیزات سرویس بهداشتی دارد، سنگ روشويي است.

امروزه به دليل تنوع سليقه ها، طراحي هاي زيبايي براي روشويي سنگي صورت گرفته است. شركت ها و كارخانه هاي زيادي با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا و پرسنل متخصص اقدام به توليد انواع روشويي سنگي با بهترين كيفيت كرده اند.

روشويي سنگي وارداتي

روشويي سنگي و نقش آن چيست؟

يك فضاي كوچك و نسبتا مرتفع براي شستشوي دست و صورت است. نقش مهم اين محصول همين است ولي به عنوان بخشي از دكوراسيون منزل، طراحان دكوراسيون به زيبايي آن اهميت داده اند.

روش هاي تميز كردن روشويي سنگي

سركه يكي از بهترين مواد براي تميز كردن سنگ هاي روشوي است. ضمن اسان بودن اين روش، سركه داراي خاصيت آنتي باكتريال است. به همين دليل باعث از بين بردن باكتري هاي روشويي سنگي مي شود. پس از خشك شدن، بوي سركه از بين ميرود و نيلز به آبكشي نيست.

البته به دليل خاصيت اسيدي سركه، براي شستن روشويي سنگي رنگي مناسب نميباشد. چون منجر به تخريب سطح و رنگ آن ميشود. براي شستن سنگ هاي رنگي ميتوان از آب و صابون مايع استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: سینک سنگ کورین ارزان

روشويي سنگي وارداتي

انواع روشويي سنگي از لحاظ طراحي

طراحي اين محصول با توجه به سليقه سازندگان و متقاضيان انواع مختلفي دارد. برخي از طراحي ها مقرون به صرفه و برخي به هدف زيبايي قيمت بالاتري دارند.

كه عبارتند از:

  • روشويي سنگي پايه دار :در اين مدل جنس پايه از جنس سنگ روشويي يكسان است. به دليل داشتن قيمت مناسب و راحتي در استفاده پركاربردترين نوع روشويي در بازار است.
  • روشويي سنگي كابينتي كلاسيك: اين مدل طراحي منحصر به فردي دارد كه از زير آن به عنوان يك محفظه پوششي و ذخيره سازي استفاده ميكنند. طراحي اين مدل بسيار پيچيده و زيباسازي در آن بسيار اهميت دارد.
  • روشويي سنگي كابينتدار مدرن: در اين مدل با استفاده از كابينت فضاي خالي پايين را پوشش ميدهند. در اين طراحي چندان پيچيدگي در شكل و رنگ صورت نميگيرد و معمولا بسيار ساده با رنگ صاف و درخشان توليد ميشود.
  • روشويي سنگي آويزان: اين مدل ها بدون هيچگونه پايه و سكويي بر روي ديوار نصب ميشوند. اين روشويي ها بسيار مقرون به صرفه و براي فضاهاي كوچك مناسب است.

    بیشتر بخوانید: روشويي سنگي بالاترين كيفيت

روشويي سنگي وارداتي

مركز خريد و فروش روشويي سنگي وارداتي

شركت هاي وارد كننده اين محصول، مركز خريد و فروش هستند. كه اين شركت ها هم به صورت اينترنتي و آنلاين و هم به صورت مستقيم به عرضه محصولات خود ميپردازند.